Terrain Tamer - Díly 4WD

 

 

Pro4WD.cz  ›  Pedders Suspension

Pedders Suspension – Podvozkové autodíly

náhradní díly pro vozidla 4x4 a 4WD Pedders je v Austrálii číslo jedna řetězce franšízových podvozků specializovaných obchodů. Nabízíme komplexní nabídku produktů a služeb pro všechny typy zavěšení, brzdění, tažení, zatížení a řízení tak, aby vyhovovaly osobním automobilům, čtyřkolovým pohonům, lehkým reklamám a vysoce výkonným vozům.

Od roku 1950 společnost Pedders navrhuje a vyrábí závěsné výrobky speciálně pro drsné australské podmínky. Naše špičková řada kvalitních produktů je navržena a vyvíjena v Austrálii a prodávána v naší 120 australské prodejně a prodejně.

Kombinace sady Pedders Ezi Fit pro pružiny a tlumiče nárazů byly navrženy, vyvinuty a vyrobeny tak, aby poskytovaly přesné ovládání bez kompromisu jízdního komfortu. Dodávané jako kompletní sestava odpovídajících závěsných komponentů, kombinační sady Pedders Ezi Fit Spring a Shoders Shoor Absorber jsou vhodné pro všechny typy jízdních podmínek - ať už se jedná o volání na silnici nebo jednoduše při jízdě do práce.

Řada TrakRyder je testována a osvědčená v ambulancích, v báňských a mezinárodních silnicích v některých z nejtvrdších prostředí na světě. Více než 60 let zkušeností nabízí Pedersovi přední pozici v tom, co víte zákazníkům. TrakRyder přináší robustní výkon, který vás přivede k cíli a zpátky, při zachování kvality jízdy, kterou mohou moderní 4WD nabídnout.

Sportovní Ryder pro motoristy, kteří jsou po této mimořádné úrovni výkonu a sportovní manipulace Pedders Suspension mají sortiment s názvem SportsRyder. Plynový náboj GSR SportsRyder využívá přizpůsobený tlak dusíku, který umožňuje přesné ovládání bez kompromisu při jízdním komfortu. Zásobníky a kazety GasSpyRyder jsou vysoce výkonné, vysoce výkonné náhradní díly, které dodávají novým standardům pohodlí a schopnosti držet vozovku pro dnešní hi-tech, lehčí vozidla. Na špičce řady SportsRyder přichází eXtreme XA, světová třída, výškově nastavitelná cívka přes jednotku s nastavitelným nastavením třesku a nastavením tlumení odskoku po kliknutí na tlačítko.


Máte dotaz nebo přání? Napište nám:


Předmět dotazu či objednávky


Kontaktní údaje
Co vás zajímá
Co je to pohon 4×4 a 4WD ?

Pod pojmem 4 × 4 rozumíme vozidlo, které má pohon na všechna čtyři kola. Konstrukce four-wheel drive (4WD) je pro tento typ vozidel jednou z nejtypičtějších. Konstrukce 4WD vám umožňuje mít pohon 4×4 k dispozici neustále. Auto 4WD je schopné provozu i na suchých a pevných podkladech, kde by se přiřaditelný pohon předních kol poškodil. Pohon na 4WD je pohodlný a bez nutnosti ruční obsluhy.

Rozeznáváme dva základní druhy konstrukcí four-wheel drive a to klasické 4WD a vedle toho takzvané full 4WD. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Klasické 4WD je takový druh konstrukce, kdy za běžných podmínek pohání vůz pouze jedna náprava. Většinou je to zadní náprava. V případě potřeby si pohon na všechna čtyři kola zapne sám řidič. Při tomto klasickém four-wheel drive pohonu nemá vůz středový diferenciál. Přední a zadní hnací hřídele spolu proto nespolupracují. Přední náprava díky tomu může jet rychleji, než zadní. Tento takzvaný part time 4WD je výhodný zvláště pro mokrý povrch.

Full 4WD je takový tip konstrukce, kdy pohon funguje pomocí mezinápravového diferenciálu, respektive doplňuje přední a zadní nápravové diferenciály. Síla motoru je v takovém případě distribuována na všechna čtyři kola současně a neustále. Při jízdě v těžkém terénu je hlavní provozní nevýhodou mezinápravového diferenciálu jeho uzávěrka.

Rostoucímu počtu uživatelů vozidel s pohonem 4WD vychází vstříc nové české zastoupení Terrain Tamer. Jeho prostřednictvím teď mají i tuzemští spotřebitelé přístup ke 40 tisícům náhradních dílů pro své automobily 4 × 4.


náhradní díly pro vozidla 4x4 a 4WD Terrain Tamer je obchodní značka stejnojmenné australské automobilové společnosti, založené v roce 1969. Vyvíjíme a prodáváme náhradní díly pro automobily s pohonem 4×4, respektive 4WD.

Naše dlouholetá činnost v oblasti off road automobilů 4WD od počátku vychází z rostoucí poptávky po autodílech a po příslušenství pro automobily 4WD. Náročné přírodní podmínky australského vnitrozemí jsou pro vývoj autodílů do off road vozidel ideální. Web Pro4WD.cz je jediný autorizovaný dovozce náhradních dílů Terrain Tamer do ČR.Začátek stránky | Mapa stránek | Kontakty | Přidat k Oblíbeným položkám | Aditiva do nafty